ELF-25C005F
ELF-25C005F Panasonic Electronic Components
DS_255_C_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 500MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -20°C ~ 115°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.891Ohm (Typ)
Написати відгук
Description: CMC 500MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -20°C ~ 115°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.891Ohm (Typ).