ELF-25F109A
ELF-25F109A Panasonic Electronic Components
DS_255_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 900MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 1.102" L x 0.984" W (28.00mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.591" (15.00mm)
Current Rating (Max): 900mA
DC Resistance (DCR) (Max): 528mOhm (Typ)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: CMC 900MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 1.102" L x 0.984" W (28.00mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.591" (15.00mm), Current Rating (Max): 900mA, DC Resistance (DCR) (Max): 528mOhm (Typ), Part Status: Obsolete.