ELFD30160 Amphenol PCD
ELFD1.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5MM
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
Operating Temperature: 105°C
Termination Style: Solder
Number of Levels: 2
Positions Per Level: 15
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 15 A
Voltage - UL: 300 V
Написати відгук
Description: TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5MM, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Pitch: 0.197" (5.00mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (2 Side), Operating Temperature: 105°C, Termination Style: Solder, Number of Levels: 2, Positions Per Level: 15, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 15 A, Voltage - UL: 300 V.