ELG-100-48AB-3Y MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED AC/DC DRIVER 100W
Написати відгук
LED Power Supplies 96W 48V 2A IP65 CC + CV Io and Vo adj w/pot + 3 in 1 Dimming 3 Wire Input.
Інші пропозиції ELG-100-48AB-3Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-48AB-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A IP65 CC + CV Io and Vo adj w/pot + 3 in 1 Dimming 3 Wire Input