ELG-100-C1050A-3Y MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-C-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED CC AC/DC DRIVER 100W
Написати відгук
LED Power Supplies 1050mA 48-95V 99.75W IP65 CC Adj W/Pot 3 Wire Input.
Інші пропозиції ELG-100-C1050A-3Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C1050A-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-SPEC.PDF LED Power Supplies 1050mA 48-95V 99.75W IP65 CC Adj W/Pot 3 Wire Input