Продукція > MEAN WELL > ELG-100-C500DA
ELG-100-C500DA
ELG-100-C500DA MEAN WELL
ELG-100-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 500mA 100-200V 100W IP67 DALI function
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 500MA 100-200, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 100 ~ 200V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C500DA ELG-100-C500DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-C-spec.pdf Description: LED POWER SUPPLIES 500MA 100-200
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 100 ~ 200V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV