ELG-100U-24A
ELG-100U-24A MEAN WELL USA Inc.
ELG-100U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cURus, FCC
Ratings: NEMA 410
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cURus, FCC, Ratings: NEMA 410, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ELG-100U-24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100U-24A ELG-100U-24A Виробник : MEAN WELL ELG-100U-spec.pdf LED Power Supplies 96W 24V 4A CC/CV IoVo Adj w/pot