ELG-100U-36B
ELG-100U-36B MEAN WELL USA Inc.
ELG-100U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 95.76W 36V 2.66A CC/CV 3in1 Dimming.
Інші пропозиції ELG-100U-36B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100U-36B ELG-100U-36B Виробник : MEAN WELL ELG-100U-SPEC.PDF LED Power Supplies 95.76W 36V 2.66A CC/CV 3in1 Dimming