ELG-100U-42A
ELG-100U-42A MEAN WELL USA Inc.
ELG-100U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 95.76W 42V 2.28A CC/CV IoVo Adj w/pot.
Інші пропозиції ELG-100U-42A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100U-42A ELG-100U-42A Виробник : MEAN WELL ELG-100U-SPEC.PDF LED Power Supplies 95.76W 42V 2.28A CC/CV IoVo Adj w/pot