ELG-150-12D2
ELG-150-12D2 MEAN WELL USA Inc.
ELG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED AC/DC DRIVER 150W
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED AC/DC DRIVER 150W, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.