ELG-150-C1750
ELG-150-C1750 MEAN WELL USA Inc.
ELG-150-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 43-86V 1.75A
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 150.5W 1750mA 94V IP67 CC fixed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C1750 ELG-150-C1750 Виробник : MEAN WELL ELG_150_C_SPEC-1109884.pdf LED Power Supplies 150.5W 1750mA 94V IP67 CC fixed