Продукція > MEAN WELL > ELG-150-C700
ELG-150-C700
ELG-150-C700 MEAN WELL
ELG_150_C_SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 149.8W 700mA 225V IP67 CC fixed
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції ELG-150-C700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG 150-C700 ELG 150-C700 Источники питания и батареи
на замовлення 11 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
на замовлення 106 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
ELG-150-C700 ELG-150-C700 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-C-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 107-214V 700MA