ELG-150U-24A
ELG-150U-24A MEAN WELL USA Inc.
ELG-150U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC
Написати відгук
LED Power Supplies 150W 24V 6.25A CC/CV IoVo Adj w/pot.
Інші пропозиції ELG-150U-24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150U-24A ELG-150U-24A Виробник : MEAN WELL ELG-150U-SPEC.PDF LED Power Supplies 150W 24V 6.25A CC/CV IoVo Adj w/pot