ELG-150U-24B
ELG-150U-24B MEAN WELL USA Inc.
ELG-150U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC
Написати відгук
LED Power Supplies 150W 24V 6.25A CC/CV 3in1 Dimming.
Інші пропозиції ELG-150U-24B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150U-24B ELG-150U-24B Виробник : MEAN WELL ELG-150U-SPEC.PDF LED Power Supplies 150W 24V 6.25A CC/CV 3in1 Dimming