Продукція > AISHI > ELH2DM102Q30KT
ELH2DM102Q30KT AISHI
LH-series.pdf
Виробник: AISHI
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1000uF; 200VDC; Ø30x30mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø30x30mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Height: 30mm
Diameter: 30mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1000uF; 200VDC; Ø30x30mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø30x30mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Height: 30mm, Diameter: 30mm.