Продукція > KEMET > ELH339M010AQ6AA
ELH339M010AQ6AA
ELH339M010AQ6AA KEMET
KEM_A4018_ELH.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM SNAP-IN 85C
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 33 mF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.6 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.336 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM SNAP-IN 85C, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 33 mF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.6 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.336 A @ 10 kHz.