Продукція > CHEMI-CON > ELHS451VSN151MP35S
ELHS451VSN151MP35S
ELHS451VSN151MP35S Chemi-Con
LHSN-e.PDF
Виробник: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 930 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3299 A @ 50 kHz
на замовлення 391 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 930 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3299 A @ 50 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELHS451VSN151MP35S ELHS451VSN151MP35S Виробник : United Chemi-Con NIPC_S_A0012700628_1-2524874.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 20% 450V Long Life