ELI101-CPW
ELI101-CPW Future Designs, Inc. (FDI)
ELI101-CPW-Quick-Start-Guide.pdf
Виробник: Future Designs, Inc. (FDI)
LCD Graphic Display Modules & Accessories 10.1" WXGA Touch LCD PCAP HDMI
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY TFT MODULE W/TOUCH, Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: USB, Viewing Area: 216.96mm W x 135.60mm H, Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA), Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: USB
Viewing Area: 216.96mm W x 135.60mm H
Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA)
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)