ELI101-IPHW
ELI101-IPHW Future Designs, Inc. (FDI)
ELI101-IPHW-Brochure.pdf
Виробник: Future Designs, Inc. (FDI)
LCD Graphic Display Modules & Accessories 10.1" WXGA Touch LCD PCAP HDMI
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1", Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: DVI, HDMI, USB, Viewing Area: 216.96mm W x 135.60mm H, Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA), Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELI101-IPHW ELI101-IPHW Виробник : Future Designs Inc. ELI101-IPHW-Brochure.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Backlight: LED
Interface: DVI, HDMI, USB
Viewing Area: 216.96mm W x 135.60mm H
Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA)
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)