ELI121-CRW
ELI121-CRW Future Designs, Inc. (FDI)
ELI121-CRW-Product-Brochure.pdf
Виробник: Future Designs, Inc. (FDI)
LCD Graphic Display Modules & Accessories 12.1" Touch LCD 4WR HDMI
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 12.1", Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: DVI, HDMI, Viewing Area: 245.76mm W x 184.32mm H, Dot Pixels: 1024 x 768 (XGA), Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELI121-CRW ELI121-CRW Виробник : Future Designs Inc. ELI121-CRW-Product-Brochure.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 12.1"
Backlight: LED
Interface: DVI, HDMI
Viewing Area: 245.76mm W x 184.32mm H
Dot Pixels: 1024 x 768 (XGA)
Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm)