ELI156-IPHW
ELI156-IPHW Future Designs Inc.
ELI156-IPHW-Brochure.pdf
Виробник: Future Designs Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 15.6"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: HDMI, USB
Viewing Area: 344.16mm W x 193.59mm H
Dot Pixels: 1920 x 1080
Diagonal Screen Size: 15.6" (396.24mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 15.6", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: HDMI, USB, Viewing Area: 344.16mm W x 193.59mm H, Dot Pixels: 1920 x 1080, Diagonal Screen Size: 15.6" (396.24mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELI156-IPHW ELI156-IPHW Виробник : Future Designs, Inc. (FDI) ELI156-IPHW-Brochure.pdf LCD Graphic Display Modules & Accessories 15.6 in FHD Touch LCD PCAP HDMI