ELJ-DA560JF
ELJ-DA560JF Panasonic Electronic Components
DA%2C%20FA%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 56UH 100MA 6.5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 6.5Ohm Max
Q @ Freq: 21 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 8.5MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 100MA 6.5 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 6.5Ohm Max, Q @ Freq: 21 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 8.5MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Інші пропозиції ELJ-DA560JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-DA560JF ELJ-DA560JF Виробник : Panasonic Electronic Components DA%2C%20FA%20Series%20Datasheet.pdf Description: FIXED IND 56UH 100MA 6.5 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 21 @ 2.52MHz
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 100 mA