Продукція > ELJ > ELJ-FB2R7KF
ELJ-FB2R7KF
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник:
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJ-FB2R7KF
Description: FIXED IND 2.7UH 400MA 610 MOHM.
Інші пропозиції ELJ-FB2R7KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJFB2R7KF
на замовлення 500 шт:
ELJ-FB2R7KF ELJ-FB2R7KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 400MA 610 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності