ELJ-NC10NKF
ELJ-NC10NKF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 10NH 280MA 320 MOHM
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-NC10NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJNC10NKF Виробник : PANASONIC 10N-2520
на замовлення 22228 шт:
ELJ-NC10NKF ELJ-NC10NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 10NH 280MA 320 MOHM