ELJ-NC33NJF
ELJ-NC33NJF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 33NH 220MA 510 MOHM
на замовлення 1606 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-NC33NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJNC33NJF
ELJ-NC33NJF ELJ-NC33NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 33NH 220MA 510 MOHM