ELJ-NC82NKF
ELJ-NC82NKF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 82NH 185MA 730MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 730mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 520MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 185 mA
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82NH 185MA 730MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 730mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 520MHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 185 mA.
Інші пропозиції ELJ-NC82NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJNC82NKF 2520(1008)
ELJ-NC82NKF ELJ-NC82NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 82NH 185MA 730MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 185 mA