ELK-EV150FF
ELK-EV150FF Panasonic
AWF0000CE1-951066.pdf
Виробник: Panasonic
Ferrite Beads ELKEV EMI Filter ESD protection
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 15PF 250MHZ ESD SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 27V, Package / Case: 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Values: C = 15pF, Height: 0.087" (2.20mm), Attenuation Value: 15dB @ 700MHz ~ 1.5GHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 250MHz (Cutoff), ESD Protection: Yes, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current: 2 A.
Інші пропозиції ELK-EV150FF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELK-EV150FF ELK-EV150FF Виробник : Panasonic Electronic Components ELKEx.pdf Description: FILTER LC(T) 15PF 250MHZ ESD SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 27V
Package / Case: 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Values: C = 15pF
Height: 0.087" (2.20mm)
Attenuation Value: 15dB @ 700MHz ~ 1.5GHz
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 250MHz (Cutoff)
ESD Protection: Yes
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current: 2 A