ELK-TT180EA
ELK-TT180EA Panasonic Electronic Components
ELK-T_Series_Rev_Feb_2001.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIGITAL NOISE FILTER 55MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.276" L x 0.102" W (7.00mm x 2.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Values: C = 18pF
Height: 0.295" (7.50mm)
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 55MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIGITAL NOISE FILTER 55MHZ, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.276" L x 0.102" W (7.00mm x 2.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Values: C = 18pF, Height: 0.295" (7.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 55MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1.