ELK-TT330IA Panasonic Electronic Components
ELK-T_Series_Rev_Feb_2001.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FILTER LC(T) 33PF 20MHZ TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.276" L x 0.102" W (7.00mm x 2.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Values: C = 33pF
Height: 0.295" (7.50mm)
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 20MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 33PF 20MHZ TH, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.276" L x 0.102" W (7.00mm x 2.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Values: C = 33pF, Height: 0.295" (7.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 20MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Number of Channels: 1.