ELL-6PM820M
ELL-6PM820M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 82UH 360MA 680MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 680mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 360 mA