ELL-6PV680M
ELL-6PV680M Panasonic Electronic Components
V_Series_ELL6PV.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68UH 420MA 570 MOHM
на замовлення 834 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PV680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL6PV680M Виробник : panasonic SMD
на замовлення 86200 шт:
ELL-6PV680M ELL-6PV680M Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 68UH 420MA 570 MOHM