Продукція > PANASONIC > ELL-8TP181MB
ELL-8TP181MB
ELL-8TP181MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 180uH Tol=+/-20%
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 180UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 180 µH.
Інші пропозиції ELL-8TP181MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP181MB ELL-8TP181MB Виробник : Panasonic Electronic Components ELL-8TP_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 180UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 180 µH