ELL8TP680MB
ELL8TP680MB Panasonic
info-d%20ell8tp101mb%20pan.pdf
Виробник: Panasonic
SMD Power inductor; inductance: 68uH; 20%; current: 1A; resistance: 0,14R; dimensions: 8x8x4,7mm ELL8TP680MB Panasonic Power inductor D ELL8TP680MB PAN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1.3A 140 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Інші пропозиції ELL8TP680MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP680MB ELL-8TP680MB Виробник : Panasonic id_inductor_e-850231.pdf Fixed Inductors 68uH 140mOhms 1.0A Tol=+/-20%
на замовлення 3000 шт:
ELL-8TP680MB ELL-8TP680MB Виробник : Panasonic Electronic Components ELL-8TP_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 68UH 1.3A 140 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 140mOhm
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A