Продукція > MYDEVICES, INC. > ELNK-G055A-L915US
ELNK-G055A-L915US MyDevices, Inc.
Виробник: MyDevices, Inc.
Description: COMPACT AND PORTABLE WITH LOW PO
Packaging: Bulk
Sensitivity: -140dBm
Function: Gateway
Frequency: 433MHz, 470MHz, 510MHz, 868MHz, 915MHz, 923MHz
Interface: RJ45
Power - Output: 23dBm
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COMPACT AND PORTABLE WITH LOW PO, Packaging: Bulk, Sensitivity: -140dBm, Function: Gateway, Frequency: 433MHz, 470MHz, 510MHz, 868MHz, 915MHz, 923MHz, Interface: RJ45, Power - Output: 23dBm, Part Status: Active.