Продукція > OPKON > ELPC-150-D-I40-C2
ELPC-150-D-I40-C2
ELPC-150-D-I40-C2 OPKON
OPKON-ELPC-Linear-Potentiometer-Datasheet.pdf
Виробник: OPKON
Description: Linear Position Sensor
Packaging: Tube
Output: 4mA ~ 20mA
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 15V ~ 30V
Linearity: ±0.05%
Linear Range: 0 ~ 150.00mm (0 ~ 5.91")
Technology: Resistive
For Measuring: Linear Position
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Linear Position Sensor, Packaging: Tube, Output: 4mA ~ 20mA, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 15V ~ 30V, Linearity: ±0.05%, Linear Range: 0 ~ 150.00mm (0 ~ 5.91"), Technology: Resistive, For Measuring: Linear Position.