ELSH-J31C1-0VPGS-C5700 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment?id_attachment=3485
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED SHUEN COOL WHITE 5700K 1812
Packaging: Bulk
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.50mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V
Current - Test: 350mA
Current - Max: 700mA
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.085" (2.15mm)
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 70
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED SHUEN COOL WHITE 5700K 1812, Packaging: Bulk, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.50mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V, Current - Test: 350mA, Current - Max: 700mA, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.085" (2.15mm), CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 70.