ELT-3KN135B Panasonic Industry
AGI0000CE1.pdf
Виробник: Panasonic Industry
Description: FIXED IND 1.1MH 30MA 32 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.130" L x 0.122" W (3.30mm x 3.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 32Ohm
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 1.1 mH
Current Rating (Amps): 30 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.1MH 30MA 32 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.130" L x 0.122" W (3.30mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 32Ohm, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 1.1 mH, Current Rating (Amps): 30 mA.