ELT-3KN137B Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.130" L x 0.122" W (3.30mm x 3.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 117Ohm
Material - Core: Metal Composite
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 4 mH
Current Rating (Amps): 15 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.130" L x 0.122" W (3.30mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 117Ohm, Material - Core: Metal Composite, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 4 mH, Current Rating (Amps): 15 mA.