ELT-5KT101LA
ELT-5KT101LA Panasonic Electronic Components
5KT_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 100UH 190MA 4.3OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 4.3Ohm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 190 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 190MA 4.3OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 4.3Ohm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 190 mA.
Інші пропозиції ELT-5KT101LA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELT-5KT101LA ELT-5KT101LA Виробник : Panasonic panasonic_ELT_5KT_Series-1196989.pdf Fixed Inductors 100uH 4.3ohm 190mA STEP-UP