ELT-5KT150LA
ELT-5KT150LA Panasonic Electronic Components
5KT_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 15UH 510MA 580 MOHM
на замовлення 4020 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELT-5KT150LA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELT-5KT150LA ELT-5KT150LA Виробник : Panasonic panasonic_ELT_5KT_Series-1196989.pdf Fixed Inductors 15uH 20% 0.51mA 580mohm