ELVD30100 Amphenol PCD
ELV(H,P,T,F,D,A).pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: TERM BLOCK HDR 30POS 3.81MM
Packaging: Tray
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: 125°C
Termination Style: Solder
Number of Levels: 2
Positions Per Level: 15
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 12 A
Voltage - UL: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK HDR 30POS 3.81MM, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: 125°C, Termination Style: Solder, Number of Levels: 2, Positions Per Level: 15, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 12 A, Voltage - UL: 300 V.