ELXH13500 Amphenol PCD
ELXH.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM
Packaging: Tray
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 13
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: 125°C
Termination Style: Solder
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 13
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 12 A
Voltage - UL: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 13, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: 125°C, Termination Style: Solder, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 13, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 12 A, Voltage - UL: 300 V.