ELXM09300 Amphenol PCD
ELXP, ELXT, ELXM.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: TERM BLOCK 9POS 3.5MM PCB
Packaging: Tray
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-28 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Angled
Positions Per Level: 9
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 12 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK 9POS 3.5MM PCB, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-28 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Angled, Positions Per Level: 9, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 12 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.