EM-MBD41002
EM-MBD41002 Nearson Inc.
EM-MBD41002.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 140MHZ/625MHZ WHIP STR N
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 100MHz ~ 180MHz, 380MHz ~ 870MHz
Termination: N Type
Number of Bands: 2
VSWR: 1.6
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 1.102" (28.00mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 140MHz, 625MHz
Power - Max: 150 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 140MHZ/625MHZ WHIP STR N, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 100MHz ~ 180MHz, 380MHz ~ 870MHz, Termination: N Type, Number of Bands: 2, VSWR: 1.6, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 1.102" (28.00mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 140MHz, 625MHz, Power - Max: 150 W.