EM-MX0108-FT
EM-MX0108-FT Nearson Inc.
EM-MX_X-NUT.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 534MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 108MHz ~ 960MHz
Gain: 2dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 31.732" (806.00mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 534MHz
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 534MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 108MHz ~ 960MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 31.732" (806.00mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 534MHz, Power - Max: 100 W.