EM1081-36-3#
EM1081-36-3# Pomona Electronics
download?token=6QnB36Sx
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000VAC, DC (3kV)
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Orange
1st Connector: Miniature Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Miniature Banana Plug, Single, Stackable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000VAC, DC (3kV), Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Orange, 1st Connector: Miniature Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Miniature Banana Plug, Single, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active.