EM1081-72-0#
EM1081-72-0# Pomona Electronics
d1081_1_01.pdf
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000VAC, DC (3kV)
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
Cable Length: 72.0" (1828.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 72", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000VAC, DC (3kV), Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Miniature Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Miniature Banana Plug, Single, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 72.0" (1828.80mm), Part Status: Active.