EM1126-12-0#
EM1126-12-0# Pomona Electronics
d1126_1_01.pdf
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000VDC (3kV)
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Pin Tip
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Tip Plug, Stackable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000VDC (3kV), Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Pin Tip, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Tip Plug, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug, Cable Length: 12.0" (304.80mm).