EM1126-60-9# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000VDC (3kV)
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Pin Tip
Contents: 1 Lead, White
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000VDC (3kV), Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Pin Tip, Contents: 1 Lead, White, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Tip Plug, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug, Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Obsolete.