EM1166-24-1#
EM1166-24-1# Pomona Electronics
Partlow-1166-Controller.pdf
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 30VAC
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Alligator
Contents: 1 Lead, Brown
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Alligator Clip, Insulated
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Active
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 30VAC, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Alligator, Contents: 1 Lead, Brown, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active.